Home

PDF Drukuj Email

 


 

 

Posiadamy umowę

z Narodowym Funduszem Zdrowia

logo NFZ

 

na zaopatrywanie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi oraz środkami pomocniczymi.

 

 

UWAGA!

 

  1. Zaopatrujemy również pacjentów w przedmioty ortopedyczne na zlecenia: osób    fizycznych, firm, stowarzyszeń, fundacji i innych płatników.
  2. Udzielamy bezpłatnych porad i konsultacji dotyczących doboru przedmiotu ortopedycznego dla konkretnego przypadku niesprawności pacjenta.

 

Posiadamy również

z Narodowym Funduszem Zdrowia

logo NFZ

 

umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia wad postawy
u dzieci i młodzieży w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

 

KILKA SŁÓW O ZAKŁADZIE

numeracjaDziałalność nasza datuje się od 1948 roku i została zorganizowana przez Prof. Wiktora Degę – światowej sławy ortopedę oraz twórcę polskiej szkoły rehabilitacji.

numeracjaOprócz tradycyjnych rozwiązań wykonujemy i stosujemy światowe rozwiązania z uwzględnieniem trendów rozwojowych , np. pierwsi w Polsce wykonaliśmy protezę bioelektryczną kończyny górnej; pierwsi w Polsce i naszej części Europy zastosowaliśmy protezę kończyny dolnej z kolanem sterowanym elektronicznie.

numeracjaBezpośredni nadzór nad naszą działalnością sprawuje Minister Zdrowia , który jest organem tworzącym dla Zakładu.

numeracjaProwadzimy szeroką współpracę z lekarzami specjalistami w zakresie zaopatrywania pacjentów w przedmioty ortopedyczne.

numeracjaW naszej Poradni Wad Postawy świadczenia zdrowotne w zakresie leczenia wad postawy u dzieci i młodzieży udzielają  specjaliści lekarze posiadający bogate doświadczenie naukowe i lekarskie.

numeracjaNa Międzynarodowych Targach Poznańskich otrzymaliśmy złoty medal za tanie i nowoczesne protezy modularne kończyn dolnych. Natomiast za modularne protezy kończyn górnych otrzymaliśmy nagrodę w kategorii przedmioty zaopatrzenia ortopedycznego na Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego dla Osób Niepełnosprawnych „REHABILITACJA” w Łodzi. Jesteśmy Laureatami Nagrody Gospodarczej Województwa Wielkopolskiego i byliśmy nominowani do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polski przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Uzyskaliśmy na poziomie ogólnopolskim tytuł „Polski Kupiec Roku”. Posiadamy Nagrodę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego  „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” – zdobytą na szczeblu krajowym. W roku 2016 przyznano nam tytuł i nagrodę Lider Polskiego Lecznictwa 2016" w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2016".

 

 

 


 

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD
ZAOPATRZENIA ORTOPEDYCZNEGO W POZNANIU
61-544 POZNAŃ, UL. 28 CZERWCA 1956 R. nr 135
TEL./FAX: (0 61) 8333-478, TEL.: (0 61) 8310-300
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

protezy

 

 


 

Zakład założony w 1948 roku przez Prof. Wiktora Degę - światowej sławy ortopedę oraz twórcę polskiej szkoły rehabilitacji. Zakład bezpośrednio nadzorowany przez Ministra Zdrowia.

 
Copyright © 2018 Samodzielny Publiczny Zakład Zaopatrzenia Ortopedycznego w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.